Русская версия Українська версія


Главная / Новости Украины

Сонячна електростанція для власного споживання

Сонячна електростанція для власного споживання 11.08.2020

Економія на електроенергії однаково необхідна і для приватних домоволодінь, і для підприємств малого та середнього бізнесу. Відмінна альтернатива дорогій електриці із загальної електромережі – струм, вироблений сонячною станцією. Вона дозволяє підвищити рентабельність бізнесу, зекономити кошти та витратити їх на розвиток власної справи. Саме тому зараз на багатьох спорудах можна побачити сонячні панелі в місті Рівне та Рівненській області.

Для будинку така СЕС теж необхідна, адже для забезпечення побутових потреб в приватному домі необхідна велика кількість електроенергії: для роботи опалювальної системи, бойлерів та інших водонагрівачів, помпи чи насосу в свердловині, інших приладів.

СЕС для підприємства

Більшість бізнесових об’єктів працюють в світлий час доби, в ці ж години сонце найбільш активне, тому сонячні панелі, за правильного розрахунку, можуть повністю забезпечити підприємство струмом в робочий час. З цією метою справиться мережева сонячна електростанція. Вдень вона виробляє електрику та забезпечує потреби промислових об’єктів, а вночі або в похмуру чи дощову погоду енергопостачання йде від загальної електромережі.

Інсталяція СЕС під власне споживання не потребує отримання ліцензії та узгодження з державною архітектурно-будівельною інспекцією. Встановлення можливе як на даху промислового об’єкта (цехів, складських приміщень), так і на території.

Для повного забезпечення підприємства електроенергією від СЕС необхідно додатково встановити батареї. Вони будуть накопичувати електрику в години роботи сонячних колекторів та віддаватимуть її тоді, коли це буде необхідно. 

Сонячні станції для приватних будинків

СЕС для дому не відрізняється по принципу роботи від тих, які встановлюють для бізнес-об’єктів. Різниця лише в потужності системи – максимально дозволена потужність сонячної станції для дому – 30 кВт.

При цьому, для будинків, віддалених від ЛЕП доцільно встановити автономні СЕС, які накопичують електроенергію в АКБ, а для домоволодінь з підключенням до загальної мережі підійдуть і мережеві чи гібридні станції.

Щоб сонячна станція забезпечувала потреби в електриці необхідно провести низку розрахунків, тому компанія-інсталятор «Сонячні системи» враховує електроспоживання за день та місяць, щоб дібрати обладнання потрібної потужності.

 Материалы по теме:
   Реклама на сайте      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Copyright © rooffaq.com