Русская версия Українська версія


Главная / Новости Украины

Ознаки якісних броньованих дверей

Ознаки якісних броньованих дверей 17.03.2020

Безпека вашого будинку або квартири починається з якісних броньованих дверей. Щоб правильного обрати модель, ви повинні вміти орієнтуватися в головних критеріях надійного заслону від несанкціонованих вторгнень. Нижче наведені найважливіші на наш погляд критерії якості броньованих вхідних дверей.

1. Товщина обшивки

Саме від товщини обшивки залежить зламостійкість ваших дверей. Крім того, значна товщина металу впливає на загальні показники міцності всієї дверної конструкції. На яку товщину металу в обшивці варто орієнтуватися? Середні показники товщини метала якісних броньованих дверей - це 1,5-2 мм. Ще більша товщина теж можлива, проте слід пам'ятати, що збільшення цього показника тягне за собою значне ускладнення всієї конструкції в цілому і звичайно впливає на збільшення вартості товару.

2. Наявність захисної фурнітури

Зараз багато моделей вхідних дверей оснащені крім значного сталевого полотна безліччю люксів, які перешкоджають різним варіантам і типам злому.

Броненакладки на замки на сьогоднішній день - найпоширеніша фурнітура, яка зможе відлякати випадкових «гостей» і значно ускладнити завдання для професійного злодія.

Дана фурнітура повинна бути правильно встановлена. Тільки тоді вона представляє насправді істотний захист. Броненакладки ні в якому разі не повинні розташовуватися поверх декоративної обшивки, так як збити їх спеціальним інструментом для зловмисника не становить ніяких проблем.

3. Надійність замкової конструкції

Фахівці часто згадують про те, що надійний замок - це один з головних складових надійності вхідних дверей. Тому наявність зломостійких замкових систем з безліччю секретів говорить про якість моделі і престиж фірми-виробника.

Кращим варіантом для забезпечення оптимального захисту від злому є поєднання двох замків різного типу.

Висновок

Вибираючи той чи інший відповідний вам по бюджету варіант вхідних дверей, слід пам'ятати, що в принципі зламати можна будь-які двері. Просто якісні двері надовше затримають зловмисника, в іншому випадку, доступ в вашу квартиру або будинок буде отримано за лічені секунди. І саме ця різниця в часі дуже важлива для того, щоб ви не стали жертвою чергової крадіжки.Материалы по теме:
   Реклама на сайте      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Copyright © rooffaq.com