Русская версия Українська версія


Главная / Строительные материалы

Надійні вхідні двері – захист від стороннього проникнення

Надійні вхідні двері – захист від стороннього проникнення 01.10.2018

Основними функціями вхідних дверей завжди були забезпечення надійного захисту від проникнень негативних візитерів, ізолювання приміщення від зовнішнього холоду. Крім цього вхідні двері виступають візитівкою, «обличчям» кожного будинку. Тому до їх вибору треба віднестись дуже серйозно.

Придбати вхідні двері Львів дешево пропонує в спеціалізованій мережі салонів «Центр Дверей». Серед великої кількості товарних позицій тут можна підібрати модифікації, що відрізняються між собою матеріалом виготовлення, розмірами, дизайнерськими та конструктивними рішеннями.

Дерев’яні чи металеві?

До уваги наших покупців завжди два типи вхідних дверей: з дерева та металу. Більш міцні, не схильні до деформації та горіння звичайно ж металеві вхідні конструкції. Завдяки спеціальній обробці вони за своїм оформленням не відрізняються від дерев’яних. Ті ж, у свою чергу, постійно викликають асоціації тепла, затишку, комфорту.

Обидва різновиди дверей мають свої переваги й недоліки:

  • Дерево має відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості на відміну від металу;
  • Металеві конструкції не схильні до горіння та механічного ушкодження, чого не можна сказати про дерев’яні;
  • Металеве полотно важче за дерев’яне, при ударі створює шум.

вхідні двері Львів дешево

Успішним поєднанням корисних особливостей є обшивка металевого листа масивом з дерева. Це забезпечує додаткову ізоляцію та захист від дії зовнішніх чинників.

В асортименті компанії “Центр дверей” присутні дверні блоки, що мають вставки зі скла. При їх виготовленні використаний подвійний склопакет з ударостійким склом. Також ми маємо комбіновані з різної сировини моделі дверних конструкцій.

В «Центрі Дверей» завжди можна вибрати вхідні броньовані двері, що мають високу міцність, пожежозахищені, куленепробивні, з кількома замками різних систем.

Ціна готових виробів в «Центрі Дверей»?

Працівники компанії пропонують своїм клієнтам тільки продукцію знаних, перевірених виробників. Адже придбати двері невідомого виробництва, які коштують дуже дешево – не є вдалим вкладенням. Тонкий метал можна порізати навіть за допомогою ручного інструменту, а низькосортне дерево легко деформується.

Формування повної вартості вхідних дверей залежить від виробника, використаних на їх виготовлення матеріалів, комплектації.

На сайті в спеціальному каталозі ви маєте змогу познайомитись зі зразками інженерно-продуманих конструкцій з найякіснішої сировини. За необхідності приймаються замовлення з доставкою по Україні.
Материалы по теме:
   Реклама на сайте      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Copyright © rooffaq.com